Részvényelemző (nemzetközi tőzsdei, befektetési termékekhez és piacokhoz)

  • A hirdetés 734 napja lejárt

Megbízónk nagy múlttal és komoly piaci részesedéssel rendelkező, nemzetközi piacokon tevékenykedő pénzintézet befektetési üzletága, amely stabil vállalati, intézményi és magán befektetői körrel rendelkezik. Jelenleg bővülő csapatukba keresünk részvényelemző munkatársat

Feladatok:

  • Nemzetközi és hazai (külföldi tőzsdéken jelen van a cég) papírok, vállalatok elemzése
  • Elemzési termékek, napi, heti, havi és negyedéves szintű összeállítása,
  • Vagyonkezelés üzletág részére negyedéves jelentések összeállítása
  • Elemzési termékek fejlesztése,
  • Elemzési termékek címlistájának kezelése, karbantartása,
  • Ügyfelek elemzési termékek tartalmát illető és egyéb kérdéseinek megválaszolása,
  • Média megjelenések, kapcsolatok
  • Média számára készített elemzések összeállítása,
  • A cég egyéb üzletágainak, tevékenységének támogatása,
  • Elemzési termékek tartalmának összeállítása
  • Elemzési termékek fejlesztése, stb.

Elvárás:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 3-5 éves elemzői területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angolnyelv ismeret

Amit kínálunk:

  • a tapasztalattól függő magas jövedelem
  • nagyon jó hangulatú munkahelyi légkör és impozáns munkahelyi környezet
  • szakmai fejlődési lehetőségek

Részleg

Elemzés

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol