www.cvonline.hu

Reszponzív mobil web fejlesztő erős Javascript tudással

  • A hirdetés 243 napja lejárt

Webes fejlesztéssel foglalkozó partnerünk budapesti irodájába keresünk FrontEnd/webprogramozó munkatársat.

Pozíció azonosító: B50FE
Kategória: Informatika, IT Szoftverfejlesztés, Android fejlesztő, Front End fejlesztő, iOS fejlesztő
Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok
Munkavégzés helye: Budapest - IX. Kerület

Feladatok

  • Front End fejlesztés mobil platformokra (célplatformok: Android, iOS)
  • Külföldi ügyfelekkel való szoros együttműködés

Elvárások

  • 1-2 év tapasztalat JavaScript fejlesztésben
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • HTML5, CSS3 magas szintű ismerete
  • JSON kezelés
  • DOM JS, JQuery, Ajax ismeret

Előny

  • AngularJS, Ionic framework, JADE, Jasmine ismerete
  • PHP és MySQL tudás
  • Node js, SVN, GIT-ben való jártasság

Egyéb információ

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes nemzetközi csapat
  • Érdekes projektek
  • Rugalmas munkaidő
  • Próbaidő lejárta után macbook pro és iphone

Küldd el az önéletrajzod nekünk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol