www.cvonline.hu

Részmunkaiős konyhai takarító

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 980641

Napi 4 órás munkavégzésre keresünk, érvényes tüdőszűrővel rendelkező takarító jelölteket, azonnali kezdéssel, hosszú távra!
Feladatok:

  • Teljes körű takarítói feladatok ellátása,
  • konyha napi szintű rendben tartása, mosogatási feladatok elvégzése
  • takarításhoz szükséges vegyszerek tárolása, kezelése,
  • higiéniai előírások pontos, szakszerű betartása.

Elvárások:
  • Érvényes tüdőszűrő és egészségügyi kiskönyv,
  • minimum 1 éves szakmai tapasztalat,
  • nagyfokú önállóság, terhelhetőség,
  • megbízható, precíz munkavégzés.

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali kezdéssel,
  • heti 5 munkanap,
  • havi fix jövedelem
  • 4 órás, bejelentett munkaviszony.
  • Munkaidő: H-P 10:00-14:00
  • Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület.

Előnyök:
  • Éttermek takarításában való gyakorlat.

  • Jelentkezés fényképes szakmai önéletrajzzal.

Munkavégzés helye:
  • Budapest