Részmunkaidős ÜGYFÉL KAPCSOLATTARTÓT keresünk IDEGEN NYELVTUDÁSSAL!

  • A hirdetés 1120 napja lejárt

Fordítasz/tanítasz/tolmácsolsz, és mellékállást szeretnél?

Diákként jól jönne némi jövedelem kiegészítés, s kipróbálnád a multinacionális munkakörnyezetet?

Közel anyanyelvi szinten megy a német/olasz/spanyol/holland/cseh+szlovák?

Akkor TÉGED keresünk!

Feladatok:

  • Telefonon vagy e-mailben érkező ügyfél kérések teljesítése, kérdések megválaszolása
  • Ügyfélpanaszok kezelése
  • Fentiek adminisztrációja, nyomon követése,
  • Ad-hoc adminisztratív feladatok

Követelmények:

  • A szerződés aláírása után max. 6 hetes tréningen való részvétel napi 8 órában (heti 5 munkanapon át, reggeltől délutánig, utána kezdődhet a részmunkaidős foglalkoztatás)
  • Kiváló nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (német/olasz/spanyol/holland/cseh+szlovák nyelvtudás)
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Magabiztos fellépés telefonon keresztül is
  • Empátia, ügyfél-orientáltság
  • Motiváció tanuláshoz, a folyamatos önfejesztéshez

Amit ezekért cserébe kínálunk:

  • Biztos pozíció
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Előrelépési lehetőség
  • Folyamatos fejlődés
  • Multinacionális munkakörnyezet