www.cvonline.hu

Részmunkaidős telefonos munkalehetőség

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2016.11.28.
Hirdetés azonosító: 1047721

Szeretnél gyorsan részmunkaidőben elhelyezkedni? Tanulmányaid mellett nem találsz megfelelő állást? Jó a kommunikációs készséged? Jelentkezz most!

Feladatok:

- lakásbiztosítás értékesítése,
- üzletkötői tárgyalási időpontok egyeztetése,
- belső és generált adatbázisok alapján hívások (meleg + hideg hívások),
-hívások adminisztrációja.

Elvárások:

- középfokú végzettség (érettségi),
- kiváló kommunikációs készség,
- felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek,
- értékesítésben vagy call center-ben szerzett tapasztalat előnyt jelent,
- a „nyilvántartásban nem szerepel" tartalmú hatósági erkölcsi bizonyítvány,
- erős monotonitás tűrés,

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem
- csúsztatott irodai munkarendben történő munkavégzés, H-P 08:00-14:00, 14:00-20:00
- kellemes munkahelyi légkör
- hosszú távú munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján