www.cvonline.hu

Részmunkaidős takarító

  • A hirdetés 515 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

(MIS407)

Leendő munkatárs feladatai:

  • Általános takarítási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább általános iskolai végzettség

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk :

  • Versenyképes fizetés

  • Multinacionális környezet

  • Szakmai fejlődés lehetősége

  • Stabil munkahely

  • Cafeteria

  • Útiköltség térítés

Munkaidő :

  • Napi 4 vagy 6 óra

Munkavégzés helye :

  • Nyíregyháza

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/588-9223 telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014