Részmunkaidős Service Desk munkatárs német nyelvtudással (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 842888
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Hibák elhárítása és megoldása
  • Incidensek nyomon követése és menedzselése
  • Együttműködés más megoldócsoportokkal
  • Proaktív kapcsolattartás a hálózati szolgáltatókkal
  • Hívások kezdeményezése és fogadása

 Elvárások

  • Középszintű angol és német nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismeretek
  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Hálózati alapismeretek előny
  • Nagyfokú önállóság, eredményorientáltság
  • Csapatjátékos hozzáállás, ügyfél-orientáltság

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81455

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen