Részmunkaidős Service Desk munkatárs német nyelvtudással (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 467056
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Nemzetközi ügyfeleink informatikai támogatása telefonon, e-mailen és faxon

 - Folyamatos kapcsolattartás külföldi partnereinkkel idegen nyelven

 - Felhasználói szintű IT problémák megoldása (az ehhez szükséges tréningeket biztosítjuk)

Elvárások

 - Középfokú végzettség

 - Folyékony német nyelvtudás (szóban és írásban)

 - Informatika iránti érdeklődés

 - MS Office alapos ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)

 - Ügyfélközpontú gondolkodás

 - Jó problémafelismerő- és megoldó képesség

 - Jó stressztűrő képesség

 - Csapatmunkára való képesség

A munkakör betöltésének feltétele 3 hetes tréningen való részvétel napi 8 órában, ezután legalább heti 30 óra munkavégzés

Rugalmas, tervezhető munkaidő (Diákok számára is alkalmas feltételek!)

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy angol vagy német nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével honlapunkon keresztül küldd el!

Keresés állásazonosító alapján: 75766

PROFIL