www.cvonline.hu

Részmunkaidős ruházati eladó

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.09.11.
Jelentkezési határidő: 2015.09.18.
Hirdetés azonosító: 934754
lejárt

Nyitott és barátságos eladókat keresünk részmunkaidőben, angol tulajdonban lévő, de multinacionális üzlethálózattal rendelkező megbízónk budapesti üzletébe. Partnerünk több mint 100 éves múlttal rendelkező, stabil hátterű minőségi ruházatot reális áron forgalmazó vállalat, mely Európai terjeszkedése részeként nyitja meg új üzleteit Magyarországon.
A vállalat kiváló fizetést, szakmai tréninget, gyorsan fejlődő munkakörnyezetet, elhivatott vezetőket, támogató vállalati kultúrát és egy újonnan induló üzletben rejlő fejlődési lehetőséget kínálja a jelentkező értékesítőknek. A munkaidő heti 4 órától 20 óráig lehetséges, így jó alternatívát jelent diákoknak, mellékállást keresőknek, vagy munkába visszatérő munkavállalóknak is.

A ruházati eladó legfontosabb feladatai:

• Vállalati tréninget elvégzése, majd az új kollégák képzése és coachingja
• A betérő ügyfelek professzionális, de barátságos és együttműködő kezelése
• A kiállított áruk bemutatása, a megtanult értékesítési technikák és eszközök alkalmazásával
• Az árukészlet utántöltése, kódolása és helyes árazása
• Folyamatos együttműködés az üzletvezetővel, javaslattétel az értékesítési tevékenység javítására
• Biztosítani, hogy az üzlet reprezentatív, tiszta és az előírásoknak megfelelő legyen

Legfontosabb elvárások az eladóval szemben:

• Középfokú végzettség
• Részmunkaidő vállalása
• Jó kommunikációs és értékesítői készség, ügyfél orientált és kreatív gondolkodásmód
• Alapfokú angol nyelvismeret
• Korábbi értékesítési, vagy eladói tapasztalat előnyt jelent

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, továbbá szeretne egy újonnan alakuló, barátságos csapat része lenni, jelentkezzen angol nyelvű önéletrajzával a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest