www.cvonline.hu
Részmunkaidős researcher
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.12.31.
Jelentkezési határidő: 2016.01.05.
Hirdetés azonosító: 999215
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
A Grafton egyik legizgalmasabb kihívásokat nyújtó divíziójába, dinamikus, jókedvű csapatba keresünk részmunkaidős RESEARCHER kollégát mérnöki toborzások területére.

Feladatok, amelyekre számíthatsz:
- Folyamatos együttműködés a szakmai interjúztató kollégákkal,
- kiválasztási projektek támogatása,
- jelöltek felkutatása, első kapcsolatfelvétel,
- telefonos előszűrés és ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok,
- interjúk szervezése, jelöltekkel való kapcsolattartás,
- álláshirdetések készítése, feladása, nyomonkövetése.

Követelmények
- Felsőfokú végzettség,
- AKTÍV, kommunikációképes angol nyelvtudás,
- toborzási területen szerzett 0-1 év tapasztalat,
- önállóság, határozottság,
- nyitott, kommunikatív személyiség.

Amit ajánlunk Neked:
- Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál,
- jó hangulatú, fiatalos, összetartó csapat.

Kategória
Humán erőforrás
Régió