www.cvonline.hu

Részmunkaidős recepciós

  • A hirdetés 441 napja lejárt

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi iroda keres

részmunkaidős recepciós

munkatársat.

Feladatok:

  • Bejövő telefonok, faxok fogadása, kezelése, üzenetek továbbítása
  • Ügyfelek fogadása, eligazítása, tárgyalásra tárgyalók előkészítése
  • Egyéb általános adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Társalgási szintű angolnyelv-tudás
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs képesség

Előny:

  • 10 ujjas, vakon gépelés
  • németnyelv-tudás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, II. ker

A fent említett elvárásoknak mindenben megfelelő fényképes jelentkezéseket a mellékelt szakmai önéletrajzzal kérjük a lenti címre küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol