www.cvonline.hu

Részmunkaidős recepciós (napi 3 órában)

  • A hirdetés 529 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

Részmunkaidős recepciós

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Vendégek fogadása és tájékoztatása
  • A cég kommunikációs rendszerének teljes körű működtetése: beérkező telefonok, faxok, e-mailek, levelek fogadása, iktatása, megválaszolása, postai ügyintézés
  • Tárgyalások, értekezletek előkészítése, megszervezése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Felhasználói MS Office ismeret
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Határozott idejű munkalehetőség, 1 éves időtartamra
  • Munkaidő: 8:30-11:30

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol