www.cvonline.hu

Részmunkaidős recepciós (5 hétre) [BA-CR26]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.06.25.
Jelentkezési határidő: 2014.03.28.
Hirdetés azonosító: 199014

Focus consulting

Megbízónk

Multinacionális ügyfelünk megbízásából keresünk részmunkaidős recepciós munkatársat heti 22 órás munkavégzésre, főként 13.30-tól 17.30-ig terjedő időszakra.

Feladatok

- Telefonok kezelése, üzenetek továbbítása
- Vendégek fogadása
- Bejövő- és kimenő posta kezelése, regisztrálása
- Faxolás, beérkező faxok szortírozása
- Fénymásolás, iratlefűzés
- Csomagküldés, futárszolgálat megszervezése
- Tárgyalók előkészítése, rendben tartása
- Irodaszerek kiadása

Elvárások

- Minimum középfokú végzettség
- Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Kiváló kommunikációs készség
- Határozott, talpraesett személyiség, önálló munkavégzés, proaktív szemlélet

Előny

- Felsőfokú végzettség

Egyéb

- Egyetemisták, főiskolások jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió