Részmunkaidős recepciós, asszisztens (4 órás, 15. kerület)(TE-6403)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 853979
lejárt

Elektronikus útdíj-fizetési és áfa visszaigénylési szolgáltatásokkal foglalkozó nemzetközi cégcsoport Magyarországon létrejött kelet-közép európai központjába keresünk munkatársat
Vendégek, ügyfelek fogadása, eligazítása, bejelentése; Bejövő/kimenő levelek, számlák, faxok, csomagok kezelése, iktatása; Bejövő hívások fogadása, telefonközpont kezelése, üzenet átadás; Archiválás, dokumentumok digitalizálása/scannelése; A menedzsment tagok és a teljes iroda adminisztratív támogatása; Külföldi munkatársakkal kapcsolatos adminisztrációs és egyéb szervezési feladatok ellátása ( taxi-, futár-, ebédrendelés); Az iroda felszereltségének/készleteinek folyamatos biztosítása.

Elvárás:
Minimum középfokú végzettség;
Aktív, megbízható ANGOL nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
Erős PC-felhasználói készség és gyakorlat (MS Office);
Monotonitástűrő képesség!;
Ügyfélorientált hozzáállás, elegáns megjelenés;
Kiváló kommunikációs készség;
Precizitás, megbízhatóság.

Előny:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
Francianyelv-tudás.

Amit nyújtunk:
Fiatalos, dinamikus nemzetközi csapat;
Hosszú távú részmunkaidős (09:00-13:00 vagy 10:00-14:00) lehetőség.

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkavégzés helye
Egyéb hasonló állások Önnek
Polish speaking AR Accountant

HAYS Hungary Kft.

Your new company Our multinational partner is l...
Budapest

Sourcing Specialist

Your new company Our German multinational pharm...
Budapest

Master Data Services Team Lead

Master Data Services Team Lead munkatársat kere...