Részmunkaidős recepciós, asszisztens (4 órás, 15. kerület)(TE-6403)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 853979
lejárt

Elektronikus útdíj-fizetési és áfa visszaigénylési szolgáltatásokkal foglalkozó nemzetközi cégcsoport Magyarországon létrejött kelet-közép európai központjába keresünk munkatársat
Vendégek, ügyfelek fogadása, eligazítása, bejelentése; Bejövő/kimenő levelek, számlák, faxok, csomagok kezelése, iktatása; Bejövő hívások fogadása, telefonközpont kezelése, üzenet átadás; Archiválás, dokumentumok digitalizálása/scannelése; A menedzsment tagok és a teljes iroda adminisztratív támogatása; Külföldi munkatársakkal kapcsolatos adminisztrációs és egyéb szervezési feladatok ellátása ( taxi-, futár-, ebédrendelés); Az iroda felszereltségének/készleteinek folyamatos biztosítása.

Elvárás:
Minimum középfokú végzettség;
Aktív, megbízható ANGOL nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
Erős PC-felhasználói készség és gyakorlat (MS Office);
Monotonitástűrő képesség!;
Ügyfélorientált hozzáállás, elegáns megjelenés;
Kiváló kommunikációs készség;
Precizitás, megbízhatóság.

Előny:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
Francianyelv-tudás.

Amit nyújtunk:
Fiatalos, dinamikus nemzetközi csapat;
Hosszú távú részmunkaidős (09:00-13:00 vagy 10:00-14:00) lehetőség.

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkavégzés helye
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...
Budapest

C# Developer

On behalf of our multinational partner - who ha...
Budapest

CNC gépkezelő

Human Centrum Kft.

Somogy megyei (Marcali) partnercégünk részére k...
Somogy