www.cvonline.hu

Részmunkaidős Raktáros munkatárs

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.08.
Hirdetés azonosító: 1088221

Raktárost keresünk ügyfelünk budapesti X. kerületben elhelyezkedő telephelyére. Megbízónk ipari szerszámok és gépek forgalmazásával, beszerzésével foglalkozik, valamint innovatív megoldásokat és szaktanácsadást nyújt partnerei számára.

Ügyfelük 6 hónapos határozott időtartamra, napi 4 óra munkavégzésre keresi a fentiekben említett Raktáros kollégát. Megbízónk fix munkabért, modern munkakörnyezetet és támogató csapatot kínál a jelentkező Raktáros kolléga számára.

 A Raktáros feladatai:

 - Áru beérkeztetésének koordinálása
- Raktári rend fenntartása
- Kimenő áru csomagolása
- Kimenő csomagok ellenőrzése a szállítólevél alapján

 Legfontosabb elvárások a jelentkező Raktárossal szemben:

- Jó fizikai állóképesség
- Heti 5 munkanap vállalása hétfőtől péntekig, 8-tól 12óráig
- B kategóriás jogosítvány
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

 Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét, tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest