www.cvonline.hu

Részmunkaidős Raktáros (heti 20 órában)

  • A hirdetés 479 napja lejárt

A

Federal Express Corporation (FedEx)

a világ egyik legnagyobb logisztikai vállalata. A kiterjedt légi, valamint földi infrastruktúrát kihasználva a világ GDP-jének 90%-át adó területeket köti össze 1-2 napos határidővel. A FedEx nemzetközi hálózata megbízható és flexibilis módón teszi lehetővé dokumentumok, csomagok és teheráru küldemények időgarantált kézbesítését világszerte. Munkáltatóként az Emberek-Szolgáltatás-Profit filozófiának megfelelően a FedEx elkötelezett a munkavállalók elégedettsége mellett.

Jelenleg a Vecsésen működő operációs osztályunkra keresünk

Részmunkaidős Raktáros

munkatársat, heti 20 órában.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Import- és export szortírozásban való részvétel
  • Küldemények szkennelése, rakodása, adminisztrációja

Elvárások:

  • Targoncás jogosítvány az állás betöltéséhez szükséges
  • Futárszolgálatnál, raktározásban szerzett tapasztalat és angolnyelv-tudás előny

Amit a FedEx kínál:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Képzési és karrierlehetőség
  • Vonzó munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, valamint motivációs levelét a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Vecsés
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő