www.cvonline.hu

Részmunkaidős Pénzügyi-Könyvelési Koordinátor

  • A hirdetés 540 napja lejárt

A Shin-Etsu Polymer Hungary Kft. külföldi tulajdonosi háttérrel 2004 óta működő cég a győri Ipari Parkban. Jelenleg adatbeviteli eszközökhöz gyártunk biztonsági fóliát, és most indult el új beruházásunk (szilikon fröccsöntési technológia).

A következő pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Könyvelés (kimenő, bejövő számlák, bank).
  • Folyószámlák kezelése.
  • Adóanalitikák elkészítése.
  • Egyéb, adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Részmunkaidős munkavégzés vállalása.
  • Középfokú szakirányú végzettség és mérlegképes könyvelői képesítés.
  • Könyvelési és/vagy pénzügyi területen szerzett gyakorlat.
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-ismeret.
  • Word/Excel felhasználói szintű ismerete.
  • Jó problémamegoldó készség, pontosság, precizitás, kitartás.

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Adózási ismeretek.
  • Könyvelői programok, számlázóprogramok ismerete.
  • Munkaügyi adminisztrációban szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye: 9027 Győr, Berkenyefa sor 2/A.
Kérjük, hogy angol és magyar nyelvű önéletrajzát bérigénye feltüntetésével a következő e-mail címre juttassa el.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol