www.cvonline.hu

Részmunkaidős munkaügyi adminisztrátor

  • A hirdetés 694 napja lejárt

Megnövekedett feladataink ellátása érdekében az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • munkaügyi-, bér- és TB adminisztrációs feladatok napi szintű ellátása
  • be- és kilépő dolgozókkal kapcsolatos adminisztráció
  • szabadság nyilvántartás kezelése

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • jártasság a munkaügyi iratok, okmányok kezelésében
  • átfogó munkaügyi ismeretek (munkaügyi törvények, adózási és TB jogszabályok)
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • német/angol nyelvismeret előnyt jelent
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség

Munkavégzés helye: Kiskunhalas

Foglalkoztatás jellege: 4-6 órás részmunkaidő

Fényképpel ellátott önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő