www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 946576
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Egy multinacionális autóipari partnercégünk számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

(Részmunkaidős) MINŐSÉGÜGYI MEGBÍZOTT / VEZETŐ (autóipar)

Feladatok:

• Az EN ISO 9001 szabvány szerinti minőségbiztosítási rendszer működtetése, fejlesztése és karbantartása;
• Minőség- és környezeti politika kidolgozása;
• Kapcsolattartás a külsős és tanúsító független szervezettel, megrendelőkkel;
• Dokumentációk éves felülvizsgálata, nyilvántartás vezetése;
• Az audittervben meghatározott ütemezés szerinti belső felülvizsgálatok lefolytatása, javaslattétel a hibák kiküszöbölésére;
• A belső feltárású nem-megfelelőségek nyilvántartása, kivizsgálása és javaslattétel a megelőző intézkedésekre;
• A mérőeszközök kezelése, nyilvántartása;
• Minőségügyi oktatások tervezése, végrehajtásuk felügyelete;
• A beérkező vevői reklamációk nyilvántartása és javaslattétel a megelőző intézkedésekre.

Elvárások:

• Felsőfokú műszaki végzettség, minőség szakképzettség vagy vele egyenértékű gyakorlat;
• Min. 3-5 éves szakmai tapasztalat ISO 9001 RENDSZEREK működtetésében, GYÁRTÁSI TERÜLETEN (autóipar);
• Kommunikációs szintű NÉMET vagy ANGOL nyelvtudás;
• Erős rendszer- és folyamatszemlélet;
• A felmerülő problémákat nemcsak azonosítja, hanem javaslatot tesz megoldásukra és nyomon is követi azokat;
• Önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes;
• Precíz, pontos, megbízható;
• Megtalálja a hangot a külső partnerekkel és képes jó együttműködést kialakítani a munkatársakkal is.

Foglalkoztatás: Először részmunkaidőben - napi 4-6 óra/ későbbiekben teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Tech People LÁBLÉC