www.cvonline.hu

Részmunkaidős mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 975 napja lejárt

Több évtizedes múltra visszatekintő, stabil háttérrel rendelkező könyvkiadó vállalat keresi új munkatársát bérszámfejtési és pénzügyi ismeretekkel

Feladatok

  • A cégcsoport teljes körű könyvelésének ellátása
  • Havi, hóközi bérszámfejtés ellátása
  • Év végi bevallások, adóelszámolás elkészítése
  • Időszakos NAV, OEP, KSH, egyéb riportok készítése
  • Részvétel az éves pénzügyi tervek elkészítésében

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség és regisztráció
  • Minimum 5 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
  • Önálló, szakmailag magabiztos személyiség
  • Strukturált gondolkodásmód
  • RLB könyvelőprogram ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő beosztással történő munkavégzés (min. heti 20 óra)
  • Felelősségteljes feladatkör
  • Könnyen megközelíthető iroda

Munkába állás kezdete: 2015 január

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, a jövedelem igény megjelölésével az alábbi címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő