Részmunkaidős menedzser asszisztens angol és német nyelvtudással (Referenciaszám: PJ3350)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.01.14.
Jelentkezési határidő: 2015.02.22.
Hirdetés azonosító: 896970
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Részmunkaidős menedzser asszisztens angol és német nyelvtudással

Feladatok:
- Az ügyvezető igazgató munkájának segítése, programjainak szervezése
- Külső és belső partnerekkel való kapcsolattartás
- Üzleti utazások adminisztrálása
- Belső kommunikációs csatornák, intranet fejlesztése
- Prezentációk és riportok előkészítése

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- 1-2 éves releváns tapasztalat
- Műszaki érdeklődés vagy tapasztalat
- Folyékony angol és német nyelvtudás
- 4-6 órás részmunkaidő vállalása
- Kiváló kommunikációs készség
- Önálló, precíz munkavégzés

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és juttatások
- Kedvező bejárás támogatás

Kérjük, magyar és angol vagy német nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.