www.cvonline.hu

Részmunkaidős Marketing Munkatárs

  • Company_icon Autoflotta Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

RÉSZMUNKAIDŐS MARKETING MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Tartósbérlettel foglalkozó autós cégünk és szakszervizünk, részmunkaidős marketingest keres,4-6 órás munkavégzésre.

Főbb feladatok:

  • Céges kommunikációs felületek (weboldal, social media) napi szintű kezelése és nyomon követése
  • Kampányok menedzselése, tartalom összeállítása
  • Marketing javaslatok véghez vitele
  • Marketingvezető munkájának napi szintű, operatív támogatása
  • Adminisztrációs feladatok
  • Online és rendhagyó marketing stratégiák kialakításában, lebonyolításában való részvétel
  • Éves marketing terv kialakításában való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Marketing szakirányú végzettség vagy tanulói jogviszony
  • Innovatív, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint, Gmail, stb.)
  • Felhasználói szintű ismeret marketing szoftverekben (Facebook, WP felület)
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség

Előny:

  • Marketing területén szerzett tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Adobe (Indesign, Illustrator, Photoshop stb.) készség szintű használata

Amit kínálunk:

  • Rugalmas időbeosztás, iskola mellett is végezhető munkakör
  • Folyamatos szakmai tréning
  • Fiatal csapattal, kihívást jelentő változatos munkavégzés
  • Kultúrált munkakörnyezet
  • Bejelentett hosszútávú karrierlehetőség

Fényképes önéletrajzod fizetési igény megjelölésével várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens, Marketing menedzser, Marketing projektmenedzser, Marketingmenedzser, Médiaasszisztens, Online marketing
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű