www.cvonline.hu

Részmunkaidős könyvelő

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 902264

Pénzügyi szolgáltató partnercégünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • Bejövő és kimenő számlák könyvelése,
  • közreműködés a havi zárásban, bérkönyvelésben,
  • bankszámlák könyvelése, egyeztetése, főkönyv ellenőrzés,
  • természetbeni juttatások utáni adók kiszámolása,
  • könyvvizsgálatban való részvétel,
  • 1408-as, T1041-es adóbevallások beküldése,
  • tárgyi eszközök aktiválása, nyilvántartása, kivezetése,
  • egyéb általános könyvelési és ad- hoc számviteli feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • alapfokú angol nyelvtudás,
  • minimum 2-3 éves gyakorlat,
  • MS Office ismeret (leginkább Word és Excel)
  • önálló munkavégzés.
Előny:
  • Felsőfokú végzettség,
  • Peoplesoft könyvelő rendszer ismerete,
  • Biztosítások könyvelésében szerzett tapasztalat,
  • SSC-nél (szolgáltató központban) vagy multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • határozatlan idejű munkalehetőség,
  • multinacionális környezet,
  • bruttó 200 000 Ft/hó.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, 6. kerület.
  • Munkaidő: H-P 4 órás munkarendben.
Kapcsolat:

Szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Referencia szám: INK-02

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.