www.cvonline.hu

Részmunkaidős Könyvelő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.10.03.
Jelentkezési határidő: 2014.10.24.
Hirdetés azonosító: 864089
lejárt

Részmunkaidős – napi 4 órában – könyvelőt keresünk jó nevű globális partnerünk budapesti irodájába. Ügyfelünk a versenyképes juttatások mellett biztosítja a szakmai fejlődés lehetőségét is modern irodájuk könyvelői csapatának tagjaként.

A napi szintű feladatok Részmunkaidős könyvelőként az alábbiak:
- Részvétel a teljes körű könyvelési folyamatban
- Havi és éves zárásokban való közreműködés
- Biztosítani, hogy a feldolgozott tranzakciók a helyi könyvelési szabályoknak megfelelően történnek
- Esetlegesen KSH és MNB riportok készítése

Az ideális jelölt a Részmunkaidős Könyvelő pozícióra számviteli / pénzügyes felsőfokú végzettséggel, valamint 2-3 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik. Közép / felsőfokú angol nyelvtudás előnyt jelenthet, de nem feltétele a pályázatnak. Partnerünk egy részletorientált, tapasztalt szakembert keres, aki aktívan segíteni tudja a cég könyvelésének napi szintű munkáját.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, jelentkezzen Angol nyelvű Önéletrajzával, vagy keresse közvetlenül szaktanácsadónkat a részletekkel.
Munkavégzés helye: Budapest