Egy nemzetközileg elismert, kisállateledel-gyártással foglalkozó vállalatcsoport munkatársat keres

RÉSZMUNKAIDŐS KÖNYVELŐ
(11-7750)

pozícióba.

Fő feladatok:

  • A több milliárd forint árbevételű cégcsoport egyes cégeinek napi és havi könyvelési feladatainak ellátása
  • Adóbevallások, statisztikák, jelentések készítése

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • Monotonitás tűrés
  • Nagy munkabírás

Előny az elbírálásnál:

  • SAP Business One program ismerete

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Juttatások

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Csévharaszt
  • Részmunkaidős állás

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a fizetési igény
megjelölésével kérjük, küldje a „HF 11-7750” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével
a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése