www.cvonline.hu

Részmunkaidős Kontírozó Könyvelő /Ref.szám: RE-843/

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.01.03.
Hirdetés azonosító: 687666

Feladatok:

  • Számlák iktatása
  • Bejövő és kimenő számlák kontírozása, könyvelés előkészítése
  • Analitikák elkészítése
  • Számlák ellenőrzése
  • Havi és éves zárásban való részvétel
  • Kimutatások, jelentések készítése

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • 6 órás részmunkaidő vállalása
  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Kiváló együttműködő és kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

Előny:

  • Valamely számviteli program ismerete
  • Mérlegképes könyvelő képesítés
  • Könyvelő irodában szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  •  Fiatalos lendületes csapat
  •  Hosszú távú munkalehetőség
  •  Fejlődési lehetőség
  •  Egyedi megállapodás szerinti bérezés

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. munkaszervezéssel foglalkozó társvállalkozása veszprémi irodájához toboroz és közvetít részmunkaidős munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát bérigénye megjelölésével e-mailben. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-843-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszternél a 20/278-5661-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Részmunkaidő