www.cvonline.hu

Részmunkaidős Könnyebb Fizika Munka

  • A hirdetés 7 napja lejárt

Részmunkaidős könnyű fizikai munkát keres? Elege van a folyamatos elutasításból?

Akkor jelentkezzen álláslehetőségünkre!

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését várjuk könnyebb fizikai munkavégzésre!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Csomagolói feladatok ellátása pl: dobozok hajtogatása
  • Besegítés kisebb operátori feladatok elvégzésében
  • Csoportvezető kérésére, könnyű fizikai munkavégzés

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Megbízhatóság, felelősség teljesség
  • Önálló munkavégzés
  • Álló munkavégzés bírása
  • Megváltozott munkaképességű státusz
  • Rehabilitációs kártya megléte előny, de nem feltétel

Amit nyújtani tudunk

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Azonnali munkába állás
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés
  • Részmunkaidős foglalkoztatás

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/588-9223-as telefonszámon.