www.cvonline.hu

Részmunkaidős IT Projektvezető / Koordinátor

  • Az állásajánlat lejárt.

A MAGIC (ONYX) MAGYARORSZÁG Kft. a Magic Software Ltd. nemzetközi informatikai cég leányvállalata keres munkatársat részmunkaidőben

IT Projektvezető / Koordinátor

pozicióra, budapesti (9. kerületi) székhelyre.

Pozíció leírása, feladatok:

  • az ügyfél igényeinek felmérése
  • IT projektek megtervezése, koordinálása
  • részvétel az ajánlat elkészítésében és a szerződéskötésben
  • project adminisztráció
  • projekt költség-kontrolling
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és az alvállalkozókkal
  • az ügyfél igényeinek, elvárásainak, problémáinak költség-hatékony kezelése

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki/informatikai végzettség
  • minimum 3-5 éves IT projekt menedzseri vagy koordinációs tapasztalat
  • tapasztalat projekt vezetési módszertanok korábbi alkalmazásában
  • munka-szervezési készség
  • csoportmunkában szerzett tapasztalat
  • nagyon jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyök:

  • projektmenedzseri végzettség (PMI, IPMA)
  • rendszertervezési/szervezési tapasztalatok
  • angol nyelv középfokú ismerete
  • MS Project ismerete
  • agilitás, magas fokú érdekérvényesítő képesség

Amit kínálunk:

  • dinamikus csapat
  • kellemes munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelem
  • rugalmas irodai munkaidő,
  • változatos, önálló és felelősség teljes munkavégzés
  • folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség

Jelentkezni lehet fényképes szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen.

Munkavégzés helye Budapest, IX. Kerület
Kategória IT / Informatika, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Régió Budapest