www.cvonline.hu

Részmunkaidős irodai munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1094869

Jelenleg irodai adminisztrációs munkára keresünk diákokat részmunkaidőre!

Feladatok:

Feladataid a következők lesznek :  Adatrögzítés és adatok rendszerezése, nyilvántartása átnézése,
                                                   valamint egyéb adminisztratív feladatok.

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Heti 2-3 nap vállalása 4-8 órában vagy akár heti 5 nap vállalása 8 órában
  • Munkavégzés az XIII. kerületben, a Váci úton történik

Amit kínálunk

  • br. 800 Ft/óra
  • fizetett szabadság
  • rugalmas munkaidő
  • hosszútávú lehetőség

Amennyiben a munka felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz rá a honlapunkon történő Link megjelenítése után vagy e-mail-ben Garajszki Biankánál a E-mail cím megjelenítése címen.