www.cvonline.hu

Részmunkaidős irodai asszisztenst keresünk!

  • A hirdetés 440 napja lejárt

Feltételek:

-          Terhelhetőség, rugalmasság

-          Microsoft Excel és Word programok kezelésének magas szintű ismerete

Feladatok:

-          Cégen belüli rendszerek pontos ismerete és kezelése

-          Irodai adminisztratív feladatok elvégzése

Előnyt jelent:

-          nyíregyházi lakhely

-          Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A munkavégzés napi 2 órát vesz igénybe!

Munkavégzés helye:Nyíregyháza Belváros( Benczúr tér)

Kérjük, küldje el fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzát+ motivációs levelét az alábbi e-mail címre:

E-mail cím megjelenítése

Kérjük, jelentkezéskor a levél tárgyában tüntesse fel, hogy melyik pozícióra szeretne pályázni!

Helyek Nyíregyháza
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő