Részmunkaidős irodai asszisztenst keresünk debreceni irodánkba!

  • A hirdetés 609 napja lejárt

Feltételek:

-          Terhelhetőség, rugalmasság

-          Microsoft Excel és Word programok kezelésének magas szintű ismerete

Feladatok:

-          Cégen belüli rendszerek pontos ismerete és kezelése

-          Irodai adminisztratív feladatok elvégzése

Előnyt jelent:

-          debreceni lakhely

-          Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A munkavégzés napi 2 órát vesz igénybe!

Munkavégzés helye: Debrecen

Kérjük, küldje el fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzát+ motivációs levelét az alábbi e-mail címre:

E-mail cím megjelenítése

Kérjük, jelentkezéskor a levél tárgyában tüntesse fel, hogy melyik pozícióra szeretne pályázni!