Részmunkaidős irodai adminisztrátor (Referenciaszám: PJ2928)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.06.18.
Jelentkezési határidő: 2014.06.20.
Hirdetés azonosító: 823756
lejárt

Magyarország piacvezető takarmánygyártó vállalatának csapatába keresünk kollégát az alábbi munkakörbe

RÉSZMUNKAIDŐS IRODAI ADMINISZTRÁTOR

Feladatok:
- Pénzügyes kolléga munkájának támogatása
- Az iroda adminisztrációs tevékenységének aktív támogatása
- Postázás
- Adatrögzítés
- Iratrendezés
- Beérkező hívások és levelek fogadása

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel)
- Minimum 2-3 éves irodai adminisztrációban szerzett gyakorlat
- Megbízhatóság
- Önállóság
- Pontos és precíz munkavégzés

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes, széleskörű juttatási csomag
- 4 órás munkaidő beosztás (8:00-12:00)
- Stabil, biztos vállalati háttér

Kérjük, csatolva küldje el szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió
Győr