www.cvonline.hu

Részmunkaidős HR munkatárs

  • A hirdetés 761 napja lejárt

A kiskunhalasi székhelyű Merkbau Építőipari és Kereskedelmi Kft. 1990 óta tevékenykedik a generál kivitelezés illetve az építőanyag és szerszám kereskedelem területén, és válik egyre inkább e területek meghatározó, jó referenciákkal bíró szereplőjévé. Kereskedelmi területen Kiskunhalason, Baján, Szegeden és Kecskeméten rendelkezünk építőanyag kereskedésekkel, a kivitelezéseink országos hatáskörűek, Kiskunhalason kívül Budapesten, Győrben és Pécsen is rendelkezünk irodával.

Megnövekedett feladataink ellátása érdekében az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • A vállalat humán erőforrás stratégiájának egyeztetése a vállalat vezetésével, a HR menedzser munkájának támogatása.
  • Részvétel a toborzás, kiválasztás, teljesítményértékelés folyamatainak előkészítésében, lebonyolításában és fejlesztésében.
  • Képzések tervezése, szervezése, pályázatok koordinálása.
  • Ipari tanulók, gyakornokok gyakorlati képzésének adminisztrációjával, koordinációjával kapcsolatos feladatok ellátása, együttműködve a szakmai felügyeletet végző munkatárssal
  • Új belépők beillesztésében való részvétel.
  • Munkaköri leírások készítése és karbantartása.
  • Mentori rendszer kialakításában való részvétel.
  • A munkatársak teljesítményével, elégedettségével és fejlesztésével kapcsolatos témákban folyamatos konzultáció a vezetőség felé.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • személyügyi rendszerek kialakításával, működtetésével kapcsolatos tapasztalat, az emberi erőforrás fejlesztésének módszertani ismerete
  • angol, német nyelvismeret (aktív nyelvhasználó) előny
  • építőipari gyakorlat előny
  • B típusú jogosítvány
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret

Munkavégzés helye: Kiskunhalas

Foglalkoztatás jellege: 4-6 órás részmunkaidő

Jelentkezés módja: Fényképpel ellátott önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

A vállalatról további információk a Link megjelenítése oldalon olvashatók.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol