www.cvonline.hu

Részmunkaidős értékesítés támogatási asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.04.
Jelentkezési határidő: 2016.10.27.
Hirdetés azonosító: 1063179

Felvonó és mozgólépcső iparban tevékenykedő nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatársat asszisztens pozícióba, értékesítés támogatási területre részmunkaidőbe.

Feladatok:

- Értékesítési csapat munkájának támogatása
- Beérkező ajánlatkérések feldolgozása és rendszerekbe történő rögzítése
- Szerződések összeállítása, előkészítése, átnézése
- Dokumentációk archiválása és kezelése
- Kapcsolattartás ügyfelekkel
- Egyéb irodai és adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

- Befejezett felsőfokú tanulmányok
- Erős középfokú angol nyelvtudás
- Magabiztos számítástechnikai ismeretek, (különös tekintettel az Excel tudásra pl. Pivot )
- 1-2 éves nemzetközi cégnél szerzett tapasztalat,
- Talpraesett, agilis személyiség, jó kommunikációs és együttműködő képességgel
- Német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Rugalmas munkaidő beosztás (napi 4 óra)
- Családias munkakörnyezet
- Dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalat

- Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján