www.cvonline.hu

Részmunkaidős elektronikai operátor - Bicske

  • A hirdetés 714 napja lejárt

Feladatkör:
Forrasztás, beültetés, huzalozás, tokozás. Végtesztelés.

Végzettség:
Minimum 8 általános.

Szakmai tapasztalat:
Gyártósoron szerzett.

Informatika:

Egyéb követelmény:
Pontosság, precizitás. 4 és 6 órás -, valamint hétvégi munkavégzés. Másodállás.

Műszaki területre

Megjegyzés:
Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet. Eng.szám: 314-1/2013-1100; 315-2/2013-1100. Telefonszám: 96/313 282 Amit kínálunk: Versenyképes jövedelem. Bejárás támogatása. Bónusz lehetőség. Túlóra lehetőség.
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér