www.cvonline.hu

Részmunkaidős Eladó

  • A hirdetés 668 napja lejárt

Claire's - Vegyen részt a sikerünkben!

Álláslehetőség Dunakeszin az új CLAIRE’s üzletben

A feladatról:

A Claire’s eladójaként ön az alábbi feladatokért lesz felelős:

Barátságosan és hatékonyan kiszolgálni minden betérő vásárlót
Biztosítani, hogy a vevők jól érezzék magukat a vásárlás során.
A Claire’s termékek bemutatása
Termékeink ismeretében segíteni a vevőknek, ha kérdésük van.
Segíteni áruszállításkor, a kirakat-rendezésben, leltározáskor, árleszállítások és akciók esetén.
Füllyukasztás elvégzése (teljeskörű képzést kap).
Biztosítani, hogy az üzlet rendezett és tiszta legyen.
Segíteni az üzletvezetőt és helyettesét az üzlet kereskedelmi céljainak elérésében.

Mit várunk Öntől ?

Az alábbi tapasztalatokkal, jártassággal és tulajdonságokkal kell rendelkezzen:

Magabiztosság, kellemes megjelenés, jó beszédkészség
Szeressen emberekkel társalogni és természetesen közeledjen a vevőkhöz, szívesen beszéljen termékeinkről
Érezzen elhivatottságot a kiskereskedelem és a divat iránt
Legyen lelkes és eredmény-orientált
Szívesen dolgozzon egy csapat tagjaként
Rugalmasságot, elérhetőséget, a munkaidő heti 10 óra

A Claire’s

A világ egyik vezető divatkiegészítők kereskedelmével foglalkozó vállalata vagyunk, világszerte több mint 3000 üzlettel rendelkezünk - Észak-Amerikában, Japánban és Európában (Európában több mint 1000 üzletünk van)
Divatékszerekre, kiegészítőkre és kozmetikumokra specializálódtunk
Fő vevőkörünk gyerekektől fiatal nőkig terjed. Vevőinknek többféle stílust kínálunk: nőies és csinos, egyedi és egyéni, egyenesen a divatbemutatók kifutóiról
Ösztönözzük és támogatjuk dolgozóink továbbképzését. Ha elkötelezett, ambiciózus vagy és szívesen tanulsz, van lehetőséged a további fejlődésre cégünkön belül dolgozni! Szívesen vesszük, ha dolgozóink termékeinket viselik!

Jelentkezésed a pozíció és a preferált lokáció megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Részmunkaidő