www.cvonline.hu

Részmunkaidős Eladó – Budaörs (Premier Outlet)

  • Frissítve 19 napja
Claire's - Vegyen részt a sikerünkben!
Álláslehetőség – Részmunkaidős Eladó
Részmunkaidős Eladó

A feladatról:
A Claire’s eladójaként ön az alábbi feladatokért lesz felelős:

  • Barátságosan és hatékonyan kiszolgálni minden betérő vásárlót
  • Biztosítani, hogy a vevők jól érezzék magukat a vásárlás során.
  • A Claire’s termékek bemutatása
  • Termékeink ismeretében segíteni a vevőknek, ha kérdésük van.
  • Segíteni áruszállításkor, a kirakat-rendezésben, leltározáskor, árleszállítások és akciók esetén.
  • Füllyukasztás elvégzése (teljeskörű képzést kap).
  • Biztosítani, hogy az üzlet rendezett és tiszta legyen.
  • Segíteni az üzletvezetőt és helyettesét az üzlet kereskedelmi céljainak elérésében.

Mit várunk Öntől ?
Az alábbi tapasztalatokkal, jártassággal és tulajdonságokkal kell rendelkezzen:

  • Magabiztosság, kellemes megjelenés, jó beszédkészség
  • Szeressen emberekkel társalogni és természetesen közeledjen a vevőkhöz, szívesen beszéljen termékeinkről
  • Érezzen elhivatottságot a kiskereskedelem és a divat iránt
  • Legyen lelkes és eredmény-orientált
  • Szívesen dolgozzon egy csapat tagjaként
  • Rugalmasságot, elérhetőséget, a munkaidő heti 10 óra

A Claire’s

  • A világ egyik vezető divatkiegészítők kereskedelmével foglalkozó vállalata vagyunk, világszerte több mint 3000 üzlettel rendelkezünk - Észak-Amerikában, Japánban és Európában (Európában több mint 1000 üzletünk van)
  • Divatékszerekre, kiegészítőkre és kozmetikumokra specializálódtunk
  • Fő vevőkörünk gyerekektől fiatal nőkig terjed. Vevőinknek többféle stílust kínálunk: nőies és csinos, egyedi és egyéni, egyenesen a divatbemutatók kifutóiról
  • Nálunk öröm dolgozni. Ösztönözzük és támogatjuk dolgozóink továbbképzését. Ha elkötelezett, ambiciózus vagy és szívesen tanulsz, van lehetőséged a további fejlődésre cégünkön belül dolgozni! Szívesen vesszük, ha dolgozóink termékeinket viselik!

Munkavégzés helye Budaörs
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Régió Budapest, Budaörs