www.cvonline.hu

RÉSZMUNKAIDŐS BOLTI ELADÓ

  • A hirdetés 458 napja lejárt

Munkavégzés helye: Budafoki út 2-4, 2030 Érd

A Sports Direct vállalata olyan dinamikus, energikus és barátságos munkatársakat keres, akik részmunkaidős bolti eladóként szeretnének csatlakozni újonnan megnyitásra kerülő Érdi üzletünkhöz. Ha egy olyan folyamatosan terjeszkedő nemzetközi vállalatnál szeretnél dolgozni, amely naponta új kihívásokkal és tapasztalattal gazdagíthat, valamint barátságos környezetet biztosít, és ahol minden nap tanulhatsz valami újat, akkor itt a helyed! A Sports Direct Téged vár!

Feladataid:

  • Kiváló vevőszolgálat biztosítása az eladótérben, cipőosztályon, textil osztályon, próbafülkénél és pénztáraknál az eladások növelése érdekében
  • Termékekkel való aktív munka  - feltöltés, hajtogatás, fogasra akasztás, takarítás, megjelenítés/ elrendezés és az eladásra való felkészítés
  • POS rutin és minden szükséges tranzakció végrehajtása
  • Árufogadás, kezelés és kicsomagolás
  • Leárazások, árváltozások és a termékekre vonatkozó megfelelő plakátok kinyomtatásának kivitelezése
  • Minden eladási rutinnak megfelelni és követni az általános útmutatókat a kármegelőzésre, lopás megelőzésre és biztonságra vonatkozóan

Profilod:

  • Barátságos, szociális és segítőkész viselkedés a vásárlók és kollégák irányában
  • Nyitott a visszajelzésekre és kritikára, egyértelmű és nyitott kommunikáció  a csapattal és felettesekkel
  • Képes többféle feladat egy időben történő teljesítésére és tudja kezelni egy dinamikus nap, egyénre nehezedő nyomását
  • Motivált  és törekszik a feladatok hatékonyan és határidőre való teljesítésére
  • Hajlandó új dolgokat tanulni és folyamatosan fejlődni
  • Jó csapatjátékos és aktívan támogatja, segíti kollégáit

Amit ajánlani tudunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • 20% dolgozói kedvezmény
  • Barátságos munkakörnyezet

Felkeltettük érdeklődésedet? Jelentkezz még ma!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Részmunkaidő