www.cvonline.hu

Részmunkaidős bérszámfejtési asszisztens

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.03.11.
Hirdetés azonosító: 1015048
lejárt

Precíz bérszámfejtési asszisztenst keresünk munkaerő kölcsönzési területre, részmunkaidőbe a Hays budapesti irodájába. Vállalatunk 33 országban, 20 specializációval és 237 irodával a világ legnagyobb szellemi munkaerő közvetítő ügynöksége és a munkaerő kölcsönzési terület bővülése miatt keresünk olyan tapasztalt és precíz bérszámfejtési asszisztenst, aki támogatja a tanácsadókat a kölcsönzött munkavállalók kezelésében.
A jelentkező bérszámfejtési asszisztensnek alapfizetést és egyéb juttatásokat, szakmai támogatást és nemzetközi munkakörnyezetet ajánlunk.

Legfontosabb feladatok a bérszámfejtési asszisztens számára:

  • Munkavállalói szerződések elkészítése, megkötése és nyilvántartása
  • Jelenléti ívek kiküldése, összegyűjtése és ellenőrzése
  • Cafeteria nyilatkozatok regisztrálása, juttatások megrendelése és kiosztása
  • A kölcsönzött munkavállalókhoz kapcsolódó pénzügyi folyamatok előkészítése és utókövetése
  • Kapcsolattartás a külső szolgáltatókkal, munkájuk koordinálása és ellenőrzése

Legfontosabb elvárások a jelentkező bérszámfejtési asszisztenssel szemben:

  • Minimum középfokú, releváns végzettség, bérszámfejtési, vagy TB és bérügyi végzettség előnyt jelent
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Munkajogi ismeretek
  • Legalább két év releváns területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség, precíz munkavégzés

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest