www.cvonline.hu
Részmunkaidős asszisztens/recepciós
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.01.06.
Jelentkezési határidő: 2015.01.07.
Hirdetés azonosító: 882758
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Gyógyszertárakban kapható termékek, orvostechnikai eszközök, étrend-kiegészítők magyarországi forgalmazásával foglalkozó nemzetközi partnerünk megbízásából keresünk egy új kollégát az alábbi munkakörbe:

Asszisztens/recepciós munkatárs - napi 4 órában

Feladatai a következők lesznek:
- Beérkező számlák scannelése
- A megrendelések rendszerbe történő rögzítése
- A pénzügyes csapat munkájának támogatása
- Számlázás
- Klasszikus recepciós feladatok

Követelmények
Az új kollégával kapcsolatos elvárások:
- Főiskolai vagy egyetemi végzettség
- Számlázási, illetve irodai adminisztrációban szerzett tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás
- Magabiztos Excel használat - függvények, pivot táblák

Az ideális jelölt személyiségjegyeit tekintve:
- intelligens, könnyen tanul újat
- csapatjátékos
- lojális

Szívesen látunk GYED-ről, kisgyermek mellől munkába visszatérő pályázókat, tartósan heti 20 órás, részmunkaidőben történő munkavégzés keretein belül.