www.cvonline.hu

Részmunkaidős asszisztens

  • Frissítve 72 napja

Megváltozott munkaképességűek, diákok, kismamák figyelem!

Részmunkaidős álláslehetőség Mátészalkán hosszútávra a Work Force csapatában!

Leendő feladatok, amiben segítségünkre lehetsz:

  • Toborzó- projektvezető kollégánk munkájának támogatása elsősorban adminisztratív területen.
  • Álláshirdetések megfogalmazása, állásportálokon való megjelenítése, feladása különböző felületeken
  • Jelentkezői telefonhívások fogadása és rögzítése, önéletrajzok kezelése, rendszerezése, előszűrése,
  • Munkavállalók belépéséhez szükséges dokumentumok elkészítése,
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Az alábbi elvárásoknak kell megfelelned:

  • Minimum középfokú végzettség, előny: humán szakirányú végzettség
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség,
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Amiben számíthatsz ránk:

  • 4 órás munkaidő
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Csapatjátékos, segítőkész kolléga
  • Diákok esetén: Szakmai gyakorlat igazolása az iskola felé

Ahol dolgozhatsz:

  • Mátészalka

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küld el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014