www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 836158
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy innovatív biotechnológiai termékeket kínáló budapesti székhelyű vállalkozás részére keresünk

Részmunkaidős asszisztens

kollégát elsősorban nemzetközi utazásokkal és konferenciarészvétellel kapcsolatos szervezői, adminisztrációs feladatok ellátására. Továbbá az asszisztens feladata az amerikai leányvállalat adminisztrációs feladatainak az intézése is. A mindennapi írásbeli és szóbeli munka nyelve az angol.

Elvárások:

•    Folyékony, tárgyalóképes írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás
•    MS Word és Excel magas szintű ismerete és használata
•    Hatékony Internethasználat – könnyen találja meg, amit keres
•    5 éves tapasztalat hasonló pozícióban

Feladatok

•    Utazás és konferenciaszerezés

      •    A munkatársak nemzetközi utazásainak szervezése (repülőjegy- és hotelfoglalás, autóbérlés, biztosításkötés stb.)
      •    Nemzetközi konferencia előzetesen várható költségeinek összeállítása (utazás, szállás, részvétel stb.)
      •    A munkatársak nemzetközi konferenciarészvételével kapcsolatos ügyintézés (regisztráció, stand és hozzá szükséges eszközök bérlése, marketing anyagok küldése stb.)
      •    Utazási riportok (trip report) készítése (trip report), az utazással kapcsolatos számlák és egyéb bizonylatok (pl boarding pass)   adminisztrációja
           valamint a kapcsolatos napidíjak adminisztrációja

      •    Konferenciákkal kapcsolatos pénzügyi kimutatások készítése

•    Amerikai irodával kapcsolatos operatív feladatok adminisztrációja

      •    Az amerikai leányvállalat sales munkatársak adminisztrációs ügyeinek intézése (jutalékszámítás, sales kimutatások készítése)
      •    Szerződések adminisztrációja, számlák iktatása
      •    Bérszámfejtéssel kapcsolatos ügyintézés
      •    Board meetingek szervezése

•    Egyéb tevékenységek

      •    Készlettel kapcsolatos adminisztráció (gyártott termékek nyilvántartása, követése stb.)

Személyiség:

•    Nagyon precíz, gyors, lelkiismeretes munkavégzés
•    Jó kommunikációs és szervezőkészség
•    Kedvesség és vidámság

Ajánlatunk:

•    Versenyképes fizetés és juttatások
•    Sikeres és gyorsan növekedő vállalat
•    Fiatal csapat, kellemes munkahelyi légkör

A felvételi folyamat során a jelölttel tesztet fogunk végeztetni, amely méri az alábbiakat:

•    Milyen gyorsan tud a jelölt egy utazást leszervezni (hotel, autó és repülőjegy-foglalás egy adott konferenciával kapcsolatban)
•    Milyen hatékonyan tudja használni az internetet keresésekre
•    Hogyan tud egy mini Excel alapú pénzügyi kimutatást készíteni

Foglalkoztatás formája:

•    Részmunkaidő 20 óra/ hét

Munkavégzés helye:

•    Budapest, XI kerület (távmunka lehetséges)

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC