www.cvonline.hu

Részmunkaidős Asszisztens- 4 óra

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2015.02.12.
Hirdetés azonosító: 898213

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális ügyfelünk budapesti irodájába talpraesett Irodai Asszisztenst keresünk részmunkaidőben

Feladatok:

-Az érkező vendégek udvarias fogadása, eligazítása, a megfelelő munkatárshoz irányítása
-A telefonközpont kezelése, üzenetek átvétele, átadása
- Irodai és HR-adminisztráció (iratok iktatása, nyilvántartások kezelése, szervezési feladatok)
-Levelezések bonyolítása
-Zavartalan információáramlás biztosítása
- Kapcsolattartás partnercégekkel
-Foglalások intézése – taxi, étel, asztalfoglalás
-Futárszolgálattal való kapcsolattatás, küldemények rendben tartása

Elvárások:

-Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás
-Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
-Precíz, megbízható, lelkiismeretes, talpraesett személyiség
-Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
-Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

- Stabil háttérrel rendelkező nemzetközi cég
- Színvonalas munkakörülmények

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a