www.cvonline.hu
Részmunkaidős adminisztrátor (Referenciaszám: PJ4391)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.04.15.
Jelentkezési határidő: 2016.04.22.
Hirdetés azonosító: 1031332
lejárt

A Coca-Cola HBC Magyarország Kft. dunaharaszti központjába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe

Adminisztrációs munkatárs

Részmunkaidő (20 óra)

Feladatok:

  • Költségelszámolások adminisztrálása
  • Költségvetés utánkövetése
  • PR csapat támogatása, asszisztensi feladatok elvégzése
  • Adminisztráció, riportok generálása SAP használatával
  • Utazási elszámolások nyilvántartása
  • Reklámanyagok megrendelése, megrendelések követése, adminisztrációja
  • Külső beszállítókkal való eseti kapcsolattartás
  • Adatbázis összeállítása (Excel használatával)
  • Eseti írásos fordítási feladatok (angol-magyar, magyar-angol)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 2-3 év kommunikáció/PR/adminisztráció terén szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Microsoft Office ismeretek
  • Képesség az önálló, precíz munkavégzésre
  • Monotonitás tűrés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

A közlekedés Budapestről céges busszal lehetséges

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szabó Dóra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.