www.cvonline.hu

Részmunkaidős adminisztrációs munkatárs - ANGOL nyelven

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.14.
Jelentkezési határidő: 2017.10.17.

Téged keresünk, ha

- vonz az adminisztráció világa,
- szívesen dolgoznál egy olyan nemzetközi cégnél, ahol Budapesten több mint 250 pozíció ad lehetőséget a karriered építésére,
- fontos neked, hogy a munkáddal egy jó célt szolgálj és

Pozíció leírása / Job description

- fontos neked, hogy a munkáddal egy jó célt szolgálj és egy olyan piacvezető cég sikeréhez járulj hozzá, amely orvostechnikai eszközök fejlesztésén, gyártásán és értékesítésén keresztül a világ számos pontján életeket ment,
- szeretnél egy olyan csapat tagjaként új dolgokat tanulni, ahol a csapattagoknak egy közös víziójuk van, van bátorságuk helyesen cselekedni, a céljaikra koncentrálnak, és nyitottak, őszinték, megbízhatóak.
A részmunkaidős kolléga feladatai közé tartoznak:

- a bejövő dokumentumok, megrendelések gyors és pontos értékelése ANGOL nyelven
- e-mailen és faxon beérkező megrendelések teljes körű kezelése
- a termékek megrendeléséhez szükséges orvosi dokumentáció feldolgozása
- beteg és orvosi információk ellenőrzése és megerősítése

Elvárások / Requirements

Elvárások:

- minimum középiskolai érettségi bizonyítvány
- magabiztos, folyékony ANGOL nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
- gyors gépírási készség
- pontosság, precizitás
- nyitottság a shiftes, részmunkaidős munkavégzésre
- MS Office programok felhasználói szintű ismerete
- csapatban való együttmőködésre való nyitottság és készség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk / Offer

Amit kínálunk:

- Vonzó kompenzációs csomagot.
- Kiemelkedő béren kívüli juttatásokat (privát egészségügyi szolgáltatást és egészségbiztosítást)
- Modern irodai környezetet Budapest belvárosához közel.
- Karrierlehetőségeket a cégen belül, melynek köszönhetően szakértői vagy vezetői szintre is
továbbléphetsz a teljesítményednek és a készségeidnek a fényében.

- Egy olyan cégnél dolgozhatsz, ahol egy jó célt szolgálsz a munkáddal és valóban pozitív hatásod lesz emberek életére világszerte.

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -