www.cvonline.hu

Részlegvezető

  • A hirdetés 398 napja lejárt

A több, mint 10 éve sikeresen működő Work Force Kft outsourcing tevékenység keretében, partnercégénél végzendő munkára keres munkatársat az alábbi munkakörbe

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

A leendő munkatárs feladatai:

  • A projekt teljes körű, önálló vezetése,

  • A termelés tervezése és irányítása a felügyelete alá tartozó sorok esetében,

  • Nagyjából tíz fős csoport irányítása (különböző műszakokban),

  • Részvétel a sori dolgozók kiválasztásában,

  • Oktatások megtartása a sori dolgozók részére,

  • Kapcsolattartás az ügyféllel.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Mérnöki végzettség,

  • 2-3 év termeléstervezésben és irányításban szerzett releváns tapasztalat (csomagoló ipar előny),

  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret,

  • Jó szervező készség,

  • Önállóság és rugalmasság,

  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek,

  • "B" kategóriás jogosítvány.

Amit nyújtani tudunk:

  • Felelősségteljes munkakör,

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség,

  • Versenyképes alapbér,

  • Választható cafeteria elemek.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát Juhász Gergő Belső Recruiter részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.