www.cvonline.hu

Részlegvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 621482

Ha szeretnél Európa egyik leggyorsabban növekvő ruházati láncánál egy pörgős csapat tagjaként felelősségteljes pozíciót betölteni akkor olvass tovább. Ügyfelünk hamarosan nyíló budapesti áruházába keresünk

Feladatok:
  • az alá tartozó részleg irányítása a profitmaximalizálást szem előtt tartva;
  • riportozás az áruház-vezető felé;
  • eladók motiválása, munkájuk felügyelete;
  • magas színvonalú vevőkiszolgálás biztosítása;
Elvárások:
  • kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • kereskedelmi területen, lehetőleg gyorsan forgó árukészlet értékesítésében szerzett legalább tapasztalat;
  • rugalmasság, jó alkalmazkodóképesség;
  • ambíciózusság;
  • jó csapatjátékos szemlélet;
Amit kínálunk:
  • Megbízónk mint az egyik legdinamikusabban fejlődő kereskedelmi lánc további karrierlehetőséget kínál leendő munkatársainak a versenyképes bérezés mellé.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben a lehetőség felkeltett érdeklődését magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.