www.cvonline.hu

Részlegvezető

  • A hirdetés 374 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként autóipari alkatrészek illetve mezőgazdasági és építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary Zrt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

Orosházi telephelyünkre, az OROS Divízióba, az alábbi munkakörre várjuk jelentkezését:

Feladata:

  • A forgácsoló üzem termelési szervezése, irányítása, a munkaszervezési előírások megtartása, a munkafázisok és munkafolyamatok tervszerű összehangolása, a termelés folyamatosságának fenntartása, a minél magasabb szintű eredmény elérése érdekében
  • A forgácsoló üzem működtetése az összes vonatkozó szabvány, és előírás betartásával és betartatásával, a termelési hatékonyság folyamatos növelése mellett
  • A forgácsoló üzem erőforrásaival történő hatékony gazdálkodás

Elvárásaink:

  • Középfokú vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Forgácsolási ismeretek
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • LEAN ismeretek
  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat

Előny:

  • Mérnöki felsőfokú végzettség
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Anyagkönyvelési ismeretek
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül
Helyek Békés
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola