www.cvonline.hu

Részlegvezető üzemmérnök

  • A hirdetés 971 napja lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephelye

 Gyógyszergyártó Igazgatóság

TDK 2 Üzem

munkatársat keres

Feladatok:

  • A préseléssel és kapszulázással foglalkozó részleg szakmai irányítása;
  • A részlegen dolgozók munkájának irányítása;
  • Az egység hatékony működtetése és hatékonyságának növelése;
  • A részlegen jelentkező problémák kivizsgálása és megoldása, illetve a jövőbeli lehetséges problémák proaktív megelőzése.

Elvárásaink:

  • Gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök, gépészmérnök vagy vegyipari gépész végzettség;
  • 1-3 év gyártó területen szerzett műszaki és vezetői tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
    • Kiváló vezetői készségek;
    • Jó problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari tapasztalat;
  • Lean alapelvek ismerete.

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk 2014. október 19-ig az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol