www.cvonline.hu

Részlegvezető Mérnök

  • A hirdetés 511 napja lejárt

Amerikai hátterű, prémium kategóriás gépek gyártásával foglalkozó, területén piacvezető Bács-Kiskun megyei partnercégünk számára keresünk munkatársat a fenti pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Környezetvédelmi normáknak, szabályoknak való megfelelés biztosítása

  • A gyártási folyamat festéssel kapcsolatos tevékenységének felelős koordinálása

  • Gyártási folyamatok optimalizálása, technológiai, technikai fejlesztés

  • Karbantartási feladatok meghatározása, ütemezése, műszaki konzultáció

  • Területhez tartozó vegyi anyagok kezelése (REACH,ADR)

  • Szakmai konzultáció az üzem egyéb területeinek vezetőivel (Engineering, QA)

  • Kapcsolattartás az anyacég külföldi szakembereivel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érdeklődés a felületkezelés, festékipar iránt

  • Vegyész, vegyészmérnök, vegyipari gépész végzettség (a terület iránt érdeklődő anyagmérnökök, környezetmérnökök pályázatát is egyaránt várjuk!),

  • Gyártás/termelésben szerzett releváns tapasztalat

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek

  • Határozott, vezető személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Grafikus tervezőszoftver ismerete (Solidworks)

  • MATLAB ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörülmények, modern géppark

  • Stabil, nemzetközi háttér

  • Versenyképes jövedelem

  • Szakmai fejlődés

Jelentkezés Angol és Magyar nyelvű önéletrajzzal E-mail cím megjelenítése